Czarno-czerwone logo firmy
Dom i ogród

Czy alkomat to dobry prezent na święta?

Artykuł sponsorowany.

Listopad to dobry moment, aby poważnie zastanowić się nad wyborem świątecznych prezentów. Odkładając to na sam koniec, narażasz się na stanie w długich kolejkach, płacenie wyższych cen i zakupy pod presją czasu. Działając z wyprzedzeniem, masz szansę wymyślić naprawdę ciekawy prezent, który sprawi szczerą radość osobie, która zostanie nim obdarowana. Naszą propozycją jest alkomat. Dokładnie tak, dobrej jakości alkomat to prezent, który przypadnie do gustu wszystkim odpowiedzialnym kierowcom. Praktycznie każdy z nas ma znajomych, którzy zastanawiali się, czy po imprezie mogą już wsiąść do samochodu i go prowadzić, czy jednak muszą odczekać. Obdarowując ich alkomatem na świąteczny prezent, raz na zawsze utniesz te spekulacje i pozwolisz im podejmować decyzję w oparciu o wiarygodny wynik.

Czarny alkomat

Sprawdzone alkomaty kupuj na alkopatrol

Na rynku jest duży wybór tanich alkomatów, które jednak nie wiele mają wspólnego z wiarygodnym pomiarem. Jeśli chcesz uniknąć zakupu urządzenia, które jest tylko gadżetem, powinieneś zdecydować się na prawdziwe alkomaty najbardziej sumiennych firm. Znajdziesz je w ofercie naszego sklepu stacjonarnego i internetowego. Od wielu lat specjalizujemy się w sprzedaży alkomatów różnego rodzaju. W naszej ofercie znaleźć można alkomat policyjny oraz podręczne alkomaty elektrochemiczne. Dla wszystkich klientów uruchomiona została specjalna usługa: kalibracja alkomatu. Korzystając z niej raz do roku, wystarczy, że wyślesz nam swój alkomat, a my go sprawdzimy i skalibrujemy. Jest to warunek tego, aby uzyskiwać realne wyniki pomiarów.

Policjant przy samochodzie

Dlaczego warto kupować u nas alkomaty?

Przypuszczamy, że podobnie jak większość naszych klientów, nie miałeś wcześniej do czynienia z alkomatami i nie wiele wiesz na ich temat. Nie musisz się tym martwić. Profesjonalna obsługa naszego sklepu zadba o to, aby przedstawić ci najciekawsze propozycje urządzeń, mieszczące się w twoim budżecie i uwzględniające oczekiwania, które wobec nich masz. W naszym sklepie na klientów czekają też rewelacyjne ceny i pomocna obsługa, gotowa odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Kalibracja alkomatu — dzięki niej alkomat będzie jak nowy

Biały alkomat

Nawet kilkuletni, prawidłowo serwisowany alkomat może działać jak nowy. Dział kalibracji firmy alkopatrol.pl zajmuje się kalibrowaniem urządzeń dostarczonych przez klienta, niekoniecznie również tych, które zostały u nas kupione. Jeśli masz kilkuletni, dobrej jakosci alkomat, który jest sprawny, nie musisz go wymieniać na nowy. Nasz serwis sprawnie wykona wszystkie konieczne naprawy, wymieni zużyte części i przeprowadzi kalibracje, konieczną do prawidłowego badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Ile kosztuje kalibracja alkomatu? Mniej niż 100 złotych. Odwiedź nasz sklep i sprawdź pozostałe produkty, które mamy w sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.