Organizowanie ślubu na plaży obok morza
Dom i ogród

Czy warto organizować ślub na plaży? Zalety i wady

Artykuł partnera.

Planujecie ślub i chcecie, by był iny niz wszystkie? Pragniecie zerwać z tradycją, wyjść poza ściany weselnej sali i zorganizować swój ślub i wesele na powietrzu? Marzy wam się bezmiar wód i romantyczny zachód słońca na plaży, podczas sakramentalnego “TAK”? Poznajcie zalety i wady takiego ślubu oraz najpiękniejsze plaże, które słyną z niezapomnianych ceremonii zaślubin!

Jakie są zalety organizacji ślubu nad morzem?

  • To wyjątkowy ślub, który odbywa się w plenerze, a nie w ciasnych ścianach weselnych budynków.
  • Nad ranem możecie spędzić wolny czas z ukochaną osobą i bliskimi w pięknej morskiej scenerii.
  • To elegancki  i luksusowy  ślubu w nietypowej, egzotycznej oprawie.
  • Możecie  przedłużyć pobyt i urządzić swój miesiąc miodowy w śródziemnomorskim klimacie.
  • Zachodu słońca podczas składania przysięgi małżeńskiej nie da się porównać z żadną inna scenerią!
  • Ślub na wielu plażach, np. greckich może zorganizować za Was agencja, więc unikniecie stresów związanych z planowaniem wesela, setką gości i niekończącymi się przygotowaniami.

Na jakich plażach i najlepiej zorganizować ślub?

Czy wiesz, że największą popularnością cieszy się ślub w Grecji? Wszystko dlatego, że to właśnie greckie plaże uchodzą za jedne z najpiękniejszych na świecie, a romantycznego krajobrazu nie da się porównać z żadnym inny! Urok greckich plaż zniewala, a atmosfera życzliwości i serdeczności jest nieporównywalna z żadna inna. Jakie greckie plaże warto wziąć pod uwagę przy planowaniu ślubu?

Ślub na Santorini

Ślub na samym skraju kaldery, z widokiem na wulkany i wyspy, w świetle zachodu słońca? To niezapomniane przeżycia! Santorini różni się od innych greckich wysp zapierającymi dech w piersiach kolorami, zwłaszcza o zachodzie słońca.

Ślub na Thassos

To jedno z niewielu miejsc, gdzie morze łączy się z wysokimi górami, a lasy spotykają się z krystalicznie czystą wodą plaży! 

Ślub na Limnos

Zachodnia część wyspy jest  wyjątkowa: pozbawiona drzew i piękna w swej surowości. Do charakterystycznych cech tego miejsca zalicza się imponujące wydmy, romantyczne starożytne ruiny, imponujące grupy flamingów…

Ślub na Skopelos

Widok na Morze Egejskie, lazurowe wody, wyjątkowa architektura, piękne lasy sosnowe, oraz ciche i spokojne plaże to przepis na magiczny ślub! Z pewnością pokochacie też malownicze uliczki wzbogacone kolorowymi bugenwillami.

Ślub na Korfu

To wyspa pełna zielonych i bujnych wzgórz, gajów oliwnych, mandarynek i wyjątkowych miejsc widokowych, ukazujących piękno morza.

Ślub na Krecie

Ciepłe słońce, turkusowe wody, plaże z drobnym i gorącym piaskiem okraszone niezwykłą przyrodą oraz domieszką niezwykłej historii i kultury, gościnnych ludzi to przepis na idealny ślub!

Ślub na Andros

Andros to zróżnicowane plaże, dlatego z pewnością jedna z nich przypadnie Wam do gustu. Możecie wybierać spośród  pięknie zagospodarowanych, popularnych plaż,  po bardziej dzikie, które gwarantują intymność ceremonii zaślubin.

Czy ślub na plaży może mieć wady?

Przy organizacji ślubu na plaży wadą może być brak doświadczenia. Taki ślub to wciąż nowość, a zatem i wyzwanie: jakie potrawy serwować, aby nie straciły świeżości? Jakie wybrać kwiaty, aby nie zwiędły na słońcu? Młoda Para często nie zdaje sobie sprawy z wielu rzeczy, od wyboru plaży po dobór scenerii, pory dnia i potraw, jednak w tej kwestii istnieje doskonałe rozwiązanie. Wystarczy powierzyć organizację i przygotowanie ślubu doświadczonej agencji. Dzięki temu nie tylko zyskujemy spokój, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, lecz także mnóstwo wolnego czasu, który można wykorzystać na romantyczne chwile spędzone na egzotycznym wyjeździe we dwoje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.