Dziecko iedzi w krzesełku do karmienia i je obiad
Rodzicielstwo

Dla małego dziecka i matki – bidon BBox i krzesełko do karmienia

Artykuł sponsorowany.

Karmienie małego dziecka wymaga od rodziców cierpliwości i zaangażowania. Maluch zwykle wierci się lub nawet ucieka, a posiłki nierzadko trafiają tam, gdzie nie powinny… Naukę samodzielnego jedzenia i picia ułatwią odpowiednie akcesoria. Już półroczne niemowlę jest w stanie samo utrzymać kubeczek w formie specjalnie wyprofilowanego bidonu. W tym samym wieku maluch może spożywać posiłki, siedząc w foteliku do karmienia.

Bidon zamiast butelki ze smoczkiem?

Długotrwałe picie z butelki ze smoczkiem lub korzystanie ze zwykłego kubka niekapka przyczynia się do powstawania u dzieci wad zgryzu, skrzywienia zębów, a także problemów z wymową. Aby zapewnić dziecku prawidłowy rozwój, warto sięgnąć po bidon Bbox. Wbrew pozorom nie jest to kolejny kubek niekapek, ale innowacyjny produkt dostosowany do potrzeb najmłodszych. Do jego najważniejszych zalet należy:

  • nowoczesna konstrukcja – zawartość bidonu nie wylewa się, można z niego pić bez względu na kąt nachylenia,
  • ergonomiczna budowa – wyprofilowane uchwyty umożliwiają utrzymanie bidonu już przez 6. miesięczne niemowlę,
  • pozytywny wpływ na rozwój dzieci i niemowląt – picie z bidonu utrwala prawidłową technikę ssania, co jest kluczowe dla aparatu mowy, najmłodsze dzieci przygotowują się do przyjmowania pokarmów stałych i połykania,
  • przyjazne dzieciom rozwiązania – picie z bidonu pozwala uniknąć kolki, zapowietrzenia czy bólu brzucha.

Funkcjonalność bidonów Bbox

Bidon Bbox dla najmłodszych wykonano z bezpiecznych dla dzieci materiałów – silikonu i polipropynelu. Mimo że są to tworzywa sztuczne, nie zawierają żadnych szkodliwych związków. Pojemność bidonu wynosi 240 ml. Naczynie łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy zdemontować jego elementy i umyć. Wymienną słomkę można wyczyścić specjalną szczoteczką. Bidon nadaje się też do mycia w zmywarce. Dzieci, które ukończyły 9 miesięcy mogą korzystać z tritanowych bidonów Bbox. Są to kubki o pojemności aż 450 ml, które doskonale sprawdzą się nie tylko w domu, ale także na spacerze. Wysoka estetyka i ciekawy design bidonów sprawia, że poza funkcjonalnością wyróżniają się także atrakcyjnym wyglądem. Kolorowe elementy obudowy można dobrać zgodnie z własnym gustem.

Krzesełka do karmienia marki Ecotoys

Kolejnym produktem, który zdecydowanie ułatwi karmienie maluszka, jest krzesełko do karmienia dziecka. Taki mebel nierzadko łączy w sobie kilka innych funkcji, które można wykorzystać, gdy dziecko podrośnie. Dlatego polecamy krzesełka typu 2 w 1 lub 3 w 1 marki Ecotoys. Nowoczesna konstrukcja uniwersalnego krzesełka pozwoli zmienić jego wysokość lub zestawić ze stolikiem. Stoliczek przyda się nie tylko do spożywania posiłków, ale będzie też wygodnym miejscem pierwszych prac plastycznych malucha. Aby zapewnić bezpieczeństwo maluszka, krzesełko do karmienia dziecka jest wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Z kolei wyprofilowana tacka zabezpiecza podłogę przed przypadkowym zabrudzeniem podczas posiłku.

Różnego typu krzesełka do karmienia dzieci oraz niezawodne bidony Bbox oferuje sklep internetowy manima.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.