Przeszczep włosów
Uroda

Ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji?

Artykuł sponsorowany.

Przeszczep włosów w Turcji to temat, który od jakiegoś czasu interesuje coraz więcej osób. Sam zabieg przeszczepu włosów nie jest novum w świecie medycyny estetycznej, ale dzięki atrakcyjnej cenowo transplantacji włosów w Turcji więcej osób może przywrócić naturalny wygląd głowy czy klatki piersiowej.

Przeszczep włosów w Turcji to dla wielu osób jeden z niewielu sposobów na powrót do normalnego życia. Transplantacja włosów to bowiem nie tylko zabieg medycyny estetycznej, ale też szansa na walkę z różnymi przypadłościami, jak np. z łysieniem androgenowym. Nie żałuj utraconych włosów i sprawdź jak działa przeszczep włosów.

Przeszczep włosów

Przeszczep włosów w Turcji – skąd wzięła się popularność tego kierunku?

Zabiegu przeszczepu włosów każdego roku szukają tysiące ludzi na całym świecie. W większości krajów oczywiście można znaleźć zabiegi transplantacji włosów, a kliniki przeszczepu włosów mają coraz więcej klientów. Jednocześnie sektor usług przeszczepu włosów jest w Polsce stosunkowo drogi, przez co tylko niewielka część zainteresowanych może pozwolić sobie na przeszczep włosów. Pozostali muszą szukać alternatyw, a te znajdziemy m.in. nad Bosforem. Ile w Turcji kosztuje przeszczep włosów? Dla przykładu transplantacja włosów w Turcji organizowana przez Esthetic Trip to koszt około 70% mniejszy niż analogiczny zabieg w Warszawie czy Krakowie.

Prosty sposób na wypadanie włosów

Kluczowym powodem tak znaczącej różnicy cenowej jest fakt, iż Turcja nie należy do struktur Unii Europejskiej, przez co gospodarka tego kraju nie została zobligowana do nałożenia podatku VAT na zagranicznych turystów, którzy korzystają z usług medycyny estetycznej. W efekcie cena przeszczepu włosów może być tak wyraźnie niższa. Innym czynnikiem jest również różnica wynagrodzeń. Polscy specjaliści zarabiają więcej od tureckich, dlatego bardziej opłaca się dokonać przeszczepu włosów w Turcji. Jednocześnie metoda zabiegu jest taka sama i nie trzeba mieć obaw o efekt końcowy. Zarówno w Polsce, jak i w Turcji wykorzystywana jest metoda FUE ze znieczuleniem miejscowym, która nie pozostawia blizn, za to zapewnia długotrwały efekt.

Przeszczep włosów

Poleć do Turcji – przeszczep włosów na wyciągnięcie ręki

Jak już wspomnieliśmy, na rynku funkcjonują już specjalne przedsiębiorstwa, które organizują kompleksowe wyjazdy na przeszczep włosów metodą FUE. Przeszczepy włosów to wyjazd, na który potrzeba około 4 dni. W tym czasie klinika transplantacji włosów przygotuje Cię do przeszczepu. Zabieg wykonywany jest w optymalnych warunkach, bez użycia skalpela, a w miejscu przeszczepu czeka następnie krótki czas rekonwalescencji. Dzięki temu w ramach pobytu zdążysz również odbyć wizytę kontrolną, aby sprawdzić stan Twoich nowych, gęstych włosów oraz przyjrzeć się skórze głowy.

Przeszczep włosów

Cały zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym, a przeszczepione włosy szybko przyjmują się w nowym miejscu. Metodą FUE wykonywane są najlepsze zabiegi, dzięki czemu nie ma obaw o ewentualne powikłania. Przeszczepiony obszar jest dokładnie opatrzony, a personel dba o najwyższy standard wykonywanej usługi.

Przeszczep włosów

Przeszczep włosów Turcja – jak możesz zmienić swoje życie?

Naturalne rezultaty, brak łysiny z tyłu głowy i lepsze samopoczucie – to tylko niektóre zalety przeszczepu włosów metodą FUE w Turcji. Bezpieczeństwo zabiegu jest gwarantowane, a sam wyjazd do Turcji może być niesamowitą przygodą. Wykonanie zabiegu to dla tamtejszych specjalistów codzienna praca, a Ty jako klient trafiasz do specjalistycznej kliniki, którą każdego dnia opuszcza wielu zadowolonych klientów. W krótkim czasie specjaliści odmieniają życie każdego pacjenta, dając mu nowe możliwości i budując ich pewność siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.