obieta po zabiegu wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowoym
Uroda

Ile kosztuje wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym?

Redukcja płytszych czy głębokich zmarszczek nie wymaga od razu stosowania inwazyjnych metod chirurgii plastycznej. Dzięki występującym naturalnie wypełniaczom wypełnianie zmarszczek przy ich wykorzystaniu daje naturalny efekt, a osoba korzystająca z zabiegu niemal od razu może wrócić do swoich codziennych aktywności, bez długiego okresu rekonwalescencji. Jednym z najpopularniejszych obecnie zabiegów anty-aging jest wypełnianie zmarszczek przy użyciu preparatów z kwasem hialuronowym. Jak wygląda zabieg i ile kosztuje?

Czym jest zabieg wypełniania zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego?

Zabiegi medycyny estetycznej takie jak wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym w Warszawie to idealny sposób na nieinwazyjne odmłodzenie i rewitalizację skóry twarzy poprzez zredukowanie widoczności zmarszczek. Wypełniacze stosuje się, aby wypełnić występujące na twarzy bruzdy, zmarszczki i różnego rodzaju ubytki. Sam zabieg polega na iniekcji preparatu pod zmarszczkę lub ubytek, w konsekwencji czego poziom skóry staje się wyrównany. W zależności od tego, z jakim problemem mamy do czynienia, profesjonalista przeprowadzający zabieg dobiera odpowiednią do ubytku bądź zmarszczki technikę oraz rodzaj preparatu. Do wykonania iniekcji wykorzystuje się strzykawki z igłą bądź też kaniule.

Jakie są wskazania do zabiegu i jakie efekty daje?

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym w Warszawie to zabieg, z którego może skorzystać każda osoba, która zmaga się z pierwszymi oznakami starzenia w postaci zmarszczek. Co więcej, wskazaniem do wykonania iniekcji preparatu są też widoczne bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki, czy tak zwane zmarszczki palacza. Kwas hialuronowy aplikowany pod skórę radzi sobie także ze zmarszczkami na szyi i dekolcie. Dzięki niemu zmniejszymy też widoczność zmarszczek na czole oraz na brodzie. Warto nadmienić, iż efekty zabiegu są widoczne natychmiastowo, a jego ugruntowanie do ostatecznej formy następuje po 3 lub 4 tygodniach. Oprócz wygładzenia i zmniejszenia lub całkowitej redukcji zmarszczek, skóra w miejscu iniekcji staje się lepiej nawilżona, a cząsteczki kwasu hialuronowego, wnikając w głębsze warstwy skóry, stymulują jej komórki do produkcji kolagenu i elastyny. Składniki te mają ogromny wpływ na wygląd skóry, jej jędrność, elastyczność i witalność.

Jak kształtują się ceny zabiegu?

Cena zabiegu zależy w dużej mierze od tego, z jakim rodzajem problemu mamy do czynienia. Inaczej kształtują się koszty wypełniania np. lwiej zmarszczki, a inaczej modelowanie konturu twarzy. Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym w Warszawie to zabieg, którego ostateczna cena ustalana jest indywidualnie na konsultacji z lekarzem. Pod uwagę bierze się obszar, który ma zostać poddany zabiegowi, rozległość zastosowania preparatu oraz potrzebna jego ilość do iniekcji. Przykładowo wypełnianie zmarszczek na twarzy to koszt od 800 do nawet 1500 zł w zależności od zastosowanej technologii oraz tego, jaki preparat się wykorzystuje. Cena dotyczy jednego obszaru, który ma zostać wypełniony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.