Para przed telewiozorek ogląda film
Ruch

Jak miło, ale i z nutą adrenaliny spędzić czas we dwoje?

Spędzaniu czasu ze swoją drugą połówką nie musi odbywać się tylko na kanapie podczas oglądania romantycznych filmów. Można, a nawet trzeba wprowadzić do swojego wspólnego życia kilka zmian i nadal cieszyć się swoim towarzystwem, a przy tym poczuć więcej emocji, a nawet nutę adrenaliny. Jak to zrobić i co wybrać? Tego dowiecie się z naszego poradnika.

Rowery MTB – przyjemność, frajda i adrenalina

Czasami małe zmiany przynoszą duże efekty i czasami owe zmiany odczuwalne są od razu. Zatem zamiast spędzać czas na kanapie, warto wyciągnąć rowery MTB i wybrać się na wycieczkę. Rzecz jasna należy wcześniej sprawdzić ich stan techniczny. Do tego nie zapomnijcie też o kaskach i ochraniaczach, a potem możecie oddać się przyjemności, jaką daje jazda na rowerach MTB. Gwarantujemy, że nieraz poczujecie emocje i adrenalina będzie buzować Wam we krwi. Wbrew pozorom i niektórym opiniom nawet pogoda nie jest przeszkodą. Owszem jazda w śniegu jest bardziej wymagająca, ale też daje jeszcze więcej przyjemności, wszak wtedy pokonuje się bariery wytrzymałościowe. Na jakie trasy się wybrać? Cóż, tutaj możliwości jest sporo. Na pewno na początek nie należy wybierać tych bardzo ciężkich, lecz z biegiem czasu zyskacie więcej umiejętności i pokonywanie górek, dużych nierówności czy wzniesień nie będzie dla was problematyczne. Oczywiście nie można zapominać, że gdy Wasza kondycja będzie już tak dobra to samochód możecie właśnie zamienić na rower i przy tym sporo zaoszczędzić. Gwarantujemy, że różnice w portfelu poczujecie już po tygodniu. A jeżeli do tego pracujecie wspólnie, to jazda na rowerach do pracy dodatkowo pozwoli Wam spędzić wspólnie czas.

Granie w Twistera

Ceny w sklepach są tak wysokie, że wystarczy się wybrać na zakupy, by od razu ciśnienie nam podskoczyło, ale jednak nie na takim efekcie nam zależy. My uważamy, że warto wybierać takie aktywności, które cieszą, a płacenie wysokich cen za jedzenie do przyjemnych nie należy, podobnie zresztą jak tankowanie samochodu. Dlatego też, aby o tym nie myśleć, czas oddać się innej przyjemności i to nawet nie trzeba wychodzić z domu. Wystarczy tylko wyciągnąć starą, ale nadal fajną grę „Twister” i cieszyć się z przyjemności jaką daje. Gwarantujemy, że poczujecie adrenalinę, a przy tym bawiąc się wspólnie nawiążecie ze sobą jeszcze większą więź. Czy może być lepiej? Jasna, że tak, bo dodatkowo taka gra jest aktywnością fizyczną, a więc pozytywnie wpływa na pracę całego ciała.

Zabawa w parku leśnym

Kto powiedział, że wspólnie można spędzać czas patrząc tylko sobie w oczy i siedząc na kanapie? Jeżeli zależy Wam na zachowaniu pasji w związku, nie możwcie od razu wykorzystywać wszystkich motylków, które latają w Waszych brzuchach. A wręcz przeciwnie – należy je dawkować. Romantyczne gesty są ok, ale gdy motylki odfruną to codzienność może być dobijająca. Ale możecie poza patrzeniem sobie w oczy także bawić się świetnie i czuć emocje. Wystarczy tylko wspólnie wybrać się do parku leśnego. Małe skoki z asekuracją rzeczywiście sprawią Wam dużo frajdy, ale też sprawdzą Wasze zaufanie i dadzą przyjemność. Zatem tylko jedna aktywność może dać Wam tak dużo przyjemności. Wiadomo, że jeżeli macie lęk wysokości, to nie musicie od razu wybierać najtrudniejszych aktywności, ale jednak warto pokonywać swoje ograniczenia i walczyć z nimi.

Wypad w góry

Choć pogoda często zaskakuje i to nie zawsze pozytywnie, to nadal w górach mamy śnieg i warto to wykorzystać. Warto więc wybrać się na stok. Wbrew pozorom wcale nie musicie jeździć na nartach czy snowboardzie, lecz notabene każdy moment jest dobry, by się nauczyć tych aktywności. Ale możecie wybrać fajną aktywność, którą będziecie uprawiać we dwoje. Tutaj mamy na myśl jazdę na sankach. Emocje gwarantowane i dużo frajda także. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się także na szlak, ale tylko wtedy, gdy macie doświadczenie, a warunki są dobre. W końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze i należy mierzyć siły na zamiary, bo jednak góry często okazują się bardzo niebezpieczne.

Koniecznie skorzystajcie z naszych pomysłów. Gwarantujemy, że na pewno znajdziecie coś dla siebie co sprawi wam sporo przyjemności, ale pozwoli zacieśnić więzi. W końcu o związek niezależnie od stażu trzeba dbać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.