Książki do nauki języków obcych na biurku
Rodzicielstwo

Jak przygotować się do zajęć języka obcego?

Zamierzasz w najbliższym czasie zapisać się na kurs języka obcego? Sprawdź, jak warto się do niego przygotować, aby wycisnąć z niego jak najwięcej!

Aktualnie bardzo dużo osób decyduje się na korzystanie z dodatkowych kursów językowych – zarówno jeszcze w trakcie nauki szkolnej, jak również po jej zakończeniu. Do wyboru mamy szeroką gamę różnych kursów językowych. Gdy chcemy zdecydować się na naukę, warto pamiętać o kilku poradach!

Sprawdź swoje zdolności podczas testu poziomującego

Chcesz zapisać się na kurs języka obcego, ale nie wiesz, który poziom kursu będzie dla Ciebie najlepszy? W takim przypadku warto skorzystać z testu poziomującego! Test poziomujący to specjalny test językowy, który ma na celu określenie poziomu znajomości języka obcego. Teraz testy takie można prowadzić także bezpłatnie i on-line – warto sprawdzić test poziomujący w szkole Lincoln, który dostępny jest na stronie internetowej pod adresem: https://lincoln.edu.pl/krakow/wybierz-test/.

Wykonanie testu zajmie zaledwie kilkanaście minut. Ma on formę testu, w którym wskazujemy na prawidłowe odpowiedzi. Na koniec możemy zobaczyć nasz wynik oraz sugerowany poziom kursu. Gdy chcesz zapisać się na kurs językowy, wykonaj test poziomujący w szkole Lincoln już teraz!

Wybierz najlepszą dla siebie formę nauki

W szkołach językowych możemy skorzystać z różnych kursów językowych. To zarówno kursy ogólne, które skierowane są do większości osób, jak również kursy bardziej specjalistyczne, na przykład poświęcone językowi obcemu w biznesie, przygotowaniu do matury albo egzaminów na certyfikaty językowe.

Oprócz wyboru typu kursu powinniśmy także zastanowić się nad tym, jaka częstotliwość zajęć będzie nam odpowiadała. Standardowe kursy to przeważnie 2-4 spotkania na tydzień, ale możemy także zdecydować się na kurs indywidualny, w ramach którego możemy uczyć się w swoim tempie, w najbardziej dogodnych dla nas godzinach. Z aktualną ofertą kursów językowych w szkołach językowych można zapoznać się już teraz przez internet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.