Leczenie implantologiczne zębów w Krakowie
Choroby

Kraków w światowej czołówce leczenia implantologicznego

Artykuł partnera.

Mieszkańcy Krakowa zaliczają się do uprzywilejowanej społeczności, która ma ułatwiony dostęp do najlepszych rozwiązań w implantologii. Na lokalizację swojej kliniki właśnie to miasto wybrali doskonali lekarze, wykwalifikowani przez znakomite uczelnie. Liczne certyfikaty oraz wysoka lokata w międzynarodowych rankingach, gwarantuje pacjentom 100 proc. satysfakcji z podjętej decyzji o wyborze właśnie tej kliniki.

Indexmedica w międzynarodowym rankingu Global Clinic Rating

Klinika za swoje osiągnięcia została doceniona na arenie krajowej i międzynarodowej. Usługi stomatologiczne świadczone są zgodnie z System Zarządzania Jakością ISO, a placówka posiada stosowny certyfikat jakości. Niezależny ranking Global Clinic Rating umieścił klinikę Indexmedica wśród 10 najlepszych poradni stomatologicznych w Polsce i 80 najlepszych klinik stomatologicznych na świecie. Klienci, którzy podejmą decyzję, że chcą mieć implanty, Kraków mogą wybrać jako jedno z najlepszych miejsc na krajowej mapie!

Prestiż i osiągnięcia na arenie międzynarodowej w branży stomatologicznej to nie wszystko. Dla pacjentów indywidualnie liczą się przede wszystkim najwyższej jakości surowce! Do produkcji implantów stosuje się tytan, który jest bezpieczny dla zdrowia pacjenta, biozgodny i ma doskonałe parametry czystości powierzchni.

Leczenie implantologiczne

Implanty z dożywotnią gwarancją

Stosowane w placówce implanty mają dożywotnią gwarancję na wady materiałowe oraz liczne certyfikaty zgodności, potwierdzające ich wysoką jakość. Powierzchnia wybranych typów implantów jest poddawana piaskowaniu i dodatkowo wytrawiana kwasem, co sprzyja procesom osteointegracji, czyli wrośnięciu się implantu w kość szczęki lub żuchwy.

Jakie implanty z kliniki Indexmedica Kraków są najlepsze? Lekarze stosują sprawdzone implanty tylko i wyłącznie uznanych marek, obecnych od wielu lat na polskim rynku. Te wykonane z tytanu uważa się za najpopularniejsze, ponieważ nie są tak kosztowne, jak w przypadku implantów, które powstały z innych materiałów. Niewątpliwą zaletą wkrętów tytanowych jest ich wysoka tolerancja. Bardzo rzadko występuje taka sytuacja, aby organizm ludzki je odrzucił.

Przeciwskazania do leczenia implantologicznego

Podejmując decyzję o uzupełnieniu ubytków w uzębieniu, należy pamiętać o pewnych istniejących czynnikach ryzyka. Za każdym razem należy wcześniej konsultować swoje obawy z lekarzem w klinice, która oferuje implanty w Krakowie. Do przeciwwskazań zaliczamy np. prowadzenie złej higieny jamy ustnej, bruksizm, szczękościski, palenie tytoniu, ogólne osłabienie stanu zdrowia, nadmierne obciążenie oraz ilość lub jakość kości, które mogą prowadzić do odrzucenia implantu nawet po udanej integracji.

Do częstego przeciwskazania zalicza się bruksizm. To nawykowe, nieświadome zaciskanie szczęk i zgrzytanie zębami. Często pojawia się bezwiednie w nocy, przybierając postać napadowego, bardzo nasilonego zgrzytania zębami. Bruksizm nocny może prowadzić do zmian zwyrodnieniowych w stawach skroniowo-żuchwowych i bólu głowy.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://www.indexmedica.com.pl/zakres-uslug/implanty-zebow-krakow/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.