Kobieta ze zdrową cerą
Uroda

Laserowe zamykanie naczynek – pozbądź się nieestetycznych pajączków!

Teleangiektazje to trwale rozszerzone naczynka włosowate, które widoczne są na skórze w postaci czerwonych nitek mogących tworzyć także większe sieci. Teraz można pozbyć się ich nawet w jeden dzień – wystarczy wizyta w gabinecie medycyny estetycznej!

Rozszerzone naczynka krwionośne mogą pojawić się zarówno na twarzy, głównie w okolic policzków, nosa oraz brody, jak również na ciele, na przykład na łydkach i udach. Powstawaniu pajączków sprzyjają nagłe zmiany temperatur, wystawienie na niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak wiatr, mróz czy słońce, picie gorących napojów, alkoholu oraz jedzenie pikantnych potraw.

Kosmetyki nie zawsze dają oczekiwane efekty

Chociaż w sklepach można znaleźć pełną gamę kosmetyków przeznaczonych dla skóry naczynkowej, to jednak nie są one w stanie całkowicie wymazać z niej rozszerzonych naczynek. To możliwe tylko z wykorzystaniem specjalnego zabiegu medycyny estetycznej. Gabinety medycyny estetycznej na terenie całego kraju oferują profesjonalne zamykanie naczynek. W Lublinie wykonamy taki zabieg tutaj – http://tarkiewicz.pl/uslugi/skleroterapia-zamykanie-naczynek/. Zabieg polega na wykorzystaniu specjalnego urządzenia pozwalającego na usunięcie naczynek w ciągu jednej lub kilku wizyt.

Veinwave – szybkie i skuteczne usuwanie naczynek

Jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod zamykania naczynek krwionośnych jest Veinwave. To zabieg bazujący na termokoagulacji, który wykorzystuje energię wysokiej częstotliwości RF. Daje natychmiastowe efekty leczenia, jest praktycznie bezbolesny i bezpośrednio po nim można wrócić do normalnej aktywności. Dodatkowo Veinwave można stosować na każdym typie skóry, także na jej wrażliwych partiach.

W porównaniu z zabiegami laserowymi i IPL Veinwave nie powoduje żadnego ryzyka powstawania blizn i poparzeń, prawdopodobieństwa nawrotu, a efekty zadowalające efekty można uzyskać już przy jednym zabiegu, a przy dużych zmianach na ogół wystarczają dwie lub trzy sesje. Za zabieg, jakim jest zamykanie naczynek w technologii Veinwave, zarówno w Lublinie, jak i innych miastach, zapłacimy od około 200 do 700 złotych za jedną sesję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.