Sposób na regeneraccje wątroby dzięki metodzie Anthony'ego Williama
Zdrowa żywność

Metoda Anthony’ego Williama – sposób na regenerację wątroby

Artykuł partnera.

Wątroba odpowiada za detoksykację organizmu, jego metabolizm i magazynowanie witamin. Dlatego jeśli zacznie szwankować, mogą pojawić się problemy ze zdrowiem. Bóle brzucha, otyłość, obrzęki, nadwrażliwość skóry, to tylko niektóre z nich. Ponadto, gdy wątroba nieprawidłowo funkcjonuje, może to w dalszej perspektywie być poważnym zagrożeniem dla zdrowia. Sposobem na to, aby ją zregenerować, jest m.in. stosowanie zasad stworzonych przez Anthony’ego Williama.

Anthony William – kto to taki?

Anthony William to autor przetłumaczonych na wiele języków bestsellerów. Opisuje on znaczenie prawidłowego sposobu odżywiania dla utrzymania w zdrowiu poszczególnych narządów ludzkiego ciała. Ma holistyczne podejście do organizmu, wskazuje czynniki, które nieustannie mu zagrażają oraz podaje gotowe „przepisy” na jego uzdrowienie.

Z porad Anthony’ego Williama skorzystały tysiące osób, a w tym postacie znane z nagłówków gazet i dużego ekranu – Sylvester Stallone, Mirranda Kerr, Novak Djoković, Pharrell Williams. Jego wskazówki dotyczą m.in. rozwiązania problemów z wątrobą. Tłumaczy on, dlaczego stan tego narządu może ulec pogorszeniu oraz wyjaśnia, jak go zregenerować.

Anthony William dieta – jakie są jej zasady?

Zgodnie z zasadami żywienia opracowanymi przez Anthony’ego Williama z diety należy wykluczyć:

  • żywność przetworzoną,
  • kawę,
  • mięso,
  • produkty pochodzenia zwierzęcego,
  • oraz ograniczyć ilość spożywanego tłuszczu.

System regeneracji wątroby stworzony przez Anthony’ego Williama składa się z czterech etapów. Dwa pierwsze trwają 3 dni, a kolejne odpowiednio 2 i 1 dzień. Aby dieta przyniosła efekty, należy nie tylko jeść wyłącznie posiłki wskazane w jadłospisie. Trzeba również przestrzegać czasu dotyczącego trwania kolejnych jej etapów.

Jest to dieta niskokaloryczna, jednak w przypadku, kiedy pojawia się uczucie głodu, można zjeść nawet kilka jabłek. Znajdujące się w nich kwasy wspierają walkę organizmu z bakteriami, grzybami zasiedlającymi przewód pokarmowy oraz wspomagają rozpuszczanie kamieni żółciowych i usuwanie toksyn z wątroby.

Dietę stworzoną zgodnie z zaleceniami żywieniowymi Anthony’ego Williama warto stosować co 2-3 miesiące. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby po zakończeniu jej ostatniego, czwartego etapu rozpocząć od nowa dietetyczny cykl.

Jaki napój zaleca Anthony William? Sok z selera naciowego pomoże ci w regeneracji wątroby!

Napojem, który ma pomóc zregenerować wątrobę, jest sok z selera naciowego. Anthony William zauważył, że zawiera on substancje, które wspomagają jej prawidłowe funkcjonowanie i odbudowę.

Jest on bogaty w witaminę C (która jest naturalnym przeciwutleniaczem, wspiera procesy regeneracyjne), sole mineralne, fosfor, a także we wspierające trawienie olejki eteryczne. Jego picie jest zalecane także w czasie detoksykacji organizmu.

Porcja soku z selera naciowego pomaga oczyścić wątrobę z toksyn, a w tym z metali ciężkich (np. rtęci i aluminium), a także wspomaga walkę z groźnymi drobnoustrojami – wirusami, grzybami, bakteriami. Tym samym zostają stworzone idealne warunki do tego, aby mogła się ona zregenerować.

Metoda Anthony’ego Williama i sok z selera naciowego – klucz do zdrowej wątroby

Wątroba to organ, który może samoczynnie się odbudować. Jest to możliwe, gdyż tworzą go komórki macierzyste.

Jednak regeneracja wątroby jest długim procesem. W zależności od tego, w jakim stopniu jest ona uszkodzona, może on potrwać od kilku tygodni do kilku miesięcy. Bywa też, że wątroba jest w takim stanie, że aby mogła na powrót prawidłowo funkcjonować, potrzebne jest jej wsparcie.

Może nim być dieta oparta na zasadach, które stworzył Anthony William. Oczyszczanie wątroby będzie jednak możliwe tylko wtedy, gdy jadłospis będzie odpowiednio skomponowany. Dlatego warto zdać się na pomoc specjalistów – może nią być np. Ratunek dla wątroby, który zamówisz na Proszę Zdrowie.

Dlatego jeśli wiesz, że powinieneś zadbać o siebie, masz problemy ze zrzuceniem kilogramów, może przydać ci się oczyszczanie wątroby. Anthony William opracował zasady, których stosowanie może przyspieszyć regenerację tego narządu. Pamiętaj, że stan wątroby przekłada się na zdrowie i funkcjonowanie całego organizmu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.