Kobieta ze wspaniale wymodelowaną sylwetką
Uroda

Talia jak u osy

Talia osy to jeden z elementów współczesnego kanonu piękna. Nadaje ona kobiecej sylwetce seksapilu, zgrabności, smukłości. O talii osy marzy więc niejedna kobieta. Niestety nie wszystkie panie zostały nią obdarzone przez matkę naturę. Oczywiście nad talią zawsze można pracować. Regularne ćwiczenia sprawią, że jest ona smuklejsza i bardziej wyraźna, jednak nie zawsze samymi ćwiczeniami można osiągnąć pożądane efekty. Jaki jest więc sposób, aby uzyskać smukłą talię i to bez interwencji chirurga?

Wąska talia – marzenie kobiet od wieków

Wąska talia od wieków była wyznacznikiem kobiecego piękna. Panie, aby ją osiągnąć, były gotowe na wiele. Niegdyś, aby móc szczycić się talią osy kobiety wbijały się w gorsety, które miały ukryć niechciane fałdki tłuszczu na boczkach i brzuchu. Z biegiem lat moda na gorsety przeminęła, ale talia osy nadal jest pożądana. O ile nie jest się nią obdarzoną przez matkę naturę, to osiągnięcie ćwiczeniami i dietą talii osy nie jest takie proste. Wynika to przede wszystkim z tego, że wycięcie w talii głównie determinuje budowa ciała, która zależy od genów. Niestety tych nie da się zmienić, choćby na siłowni wylewało się siódme poty. To, dlatego m.in. panie o chłopięcej budowie ciała, nie mogą liczyć na talię osy. Problem z jej uzyskaniem będą mieć też kobiety o budowie kolumny – wtedy sylwetka zlewa się w jedną całość i trudno wyodrębnić talię. Warto tu zaznaczyć, że brak talii nie zawsze jest powiązane z nadwagą czy otyłością. Z tym problemem mogą się bowiem borykać nawet szczupłe i zgrabne dziewczyny.

Dlaczego nie mam wcięcia w talii?

Powyższe pytanie zadaje sobie wiele kobiet. Oprócz budowy ciała za brak wcięcia w talii odpowiadać może prowadzony styl życia. Za brak talii najczęściej obwiniane są zbędne kilogramy. Oponka na brzuchu oraz dodatkowe kilogramy na boczkach skutecznie uniemożliwiają cieszenie się talią osy. Złą wiadomością jest to, że oponkę z brzucha bardzo trudno spalić. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych połączenie ćwiczeń, diety i zabiegów medycyny estetycznej pozwala na szybkie wyeliminowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha.

Jak uzyskać talię osy?

Jeszcze do niedawna talię osy z pomocą medycyny można było uzyskać tylko dzięki interwencji chirurgicznej. Celem operacji plastycznej było poszerzenie biodra, odessanie nadmiaru tłuszczu z okolicy brzucha lub wycięcie żebra w celu uzyskania wrażenia naturalnie szczupłej talii. Taki zabieg jest niezwykle inwazyjny i wymaga długotrwałej rekonwalescencji. Chcąc jej uniknąć, warto z bliska przyjrzeć się odsysaniu tłuszczu Vaser Lipo. Specjaliści kliniki Miracki z Warszawy zabieg określają jako bezinwazyjny lifting, który pozwoli uzyskać smukłą talię. Vaser Lipo pozwala na odessanie zbędnej tkanki tłuszczowej przy pomocy ultradźwięków. Cała procedura jest szybka i bezbolesna, a wyszczuplenie talii skuteczne.

Talia osy bez skalpela

Aby móc uzyskać talie osy bez skalpela przede wszystkim należy wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu Vaser Lipo. Do tych zalicza się:

  • Dużą utratę masy ciała
  • Rozległe rozstępy w obszarze brzucha
  • Wyraźne rozluźnienie i zwiotczenie skóry
  • Znaczny nadmiar skóry w obszarze zabiegowym.

Można to zrobić, umawiając się na wizytę w warszawskiej klinice Miracki: https://klinikamiracki.pl/kontakt/ Klasyfikacja do zabiegu oznacza, że można rozpocząć przygotowania. Obejmują one przestrzeganie specjalnej diety, zaprzestanie palenia papierosów i picia alkoholu, zażywanie aspiryny i jej pochodnych (na 2 tygodnie przed). Dzień przed zabiegiem oraz w jego dniu powinno się używać wyłącznie antybakteryjnego mydła. Zabieg urządzeniem Vaser Lipo przeprowadzany jest przez lekarza, po wcześniejszym podaniu znieczulenia miejscowego lub ogólnego. Cała kuracja trwa średnio od 2 do 5 godzin, a po jej zakończeniu konieczna jest 14 -dniowa rekonwalescencja. Nie jest ona jednak uciążliwa, tak samo, jak lekka opuchlizna mogąca się pojawić po liposukcji bez skalpela. W okresie 14 dni po zabiegu pacjentka powinna nosić specjalne ubranie uciskowe oraz stosować masaże limfatyczne zgodnie ze wskazaniami lekarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.