poradnia psychologiczna online
Psychologia

Usługi lekarskie, które są możliwe bez wychodzenia z domu

Pandemia koronawirusa zmusiła wiele branż do zmian w formie zatrudnienia i świadczenia usług. Tyczy się to również lekarzy i specjalistów, którzy rozpoczęli świadczenie usług w Internecie. Którzy specjaliści pomogą Ci zdalnie? Podpowiadamy, gdzie uzyskasz pomoc online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Psycholog

Wsparcie psychologa, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, jest istotną kwestią. Specjaliści świadczą usługi online zachowując dyskrecję oraz gwarantując pełną uwagę pacjentowi – tak samo, jak ma to miejsce w gabinecie. Jeżeli zmagasz się z napięciem emocjonalnym, nie możesz sobie poradzić ze stratą lub jakość Twojego życia spadła – konsultacja z psychologiem powinna poprawić Twój stan. Specjalista dokładnie wysłucha, postawi diagnozę i zaproponuje odpowiednią terapię. W Poradni „Harmonia” pomoc możesz uzyskać również telefonicznie lub za pomocą e-maila. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://poradnia-harmonia.pl/pomoc-on-line/psycholog-online/.

Dietetyk

Online możesz również odbyć konsultację z dietetykiem. Specjalista odpowie na wszystkie Twoje pytania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz kontynuować wprowadzanie w życie pozytywnych zmian lub skorzystać z jednorazowej konsultacji. Jeżeli chcesz zmienić styl życia, schudnąć lub zmienić dietę ze względu na chorobę, to specjalista ułoży dla Ciebie dedykowany jadłospis. Przed konsultacją warto również zapisać wszystkie pytania i wątpliwości, a także wykonać badania kontrolne – morfologię i lipidogram oraz wykonać badanie poziomu TSH i glukozy.

Seksuolog

Jeżeli potrzebujesz indywidualnego wsparcia seksuologa lub razem z partnerem bądź partnerką szukacie pomocy, to skorzystanie z usług seksuologa online jest świetnym rozwiązaniem. Po odpowiedniej diagnozie i wdrożeniu leczenia jakość życia z pewnością się poprawi, a problemy związane z tą sferą zostaną rozwiązane. Udzielone wsparcie z pewnością pomoże odbudować pozytywne relacje z partnerem lub partnerką, a także odnaleźć satysfakcję ze wspólnego życia seksualnego.

Zalety korzystania z porad online

Korzystanie z usług specjalistów za pomocą komputera i telefonu to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu. Nie musisz tracić czasu w poczekalni, stać w korkach czy brać wolnego w pracy, by zdążyć na wizytę. Konsultacje online dla wielu pacjentów są również mniej krępujące niż bezpośrednia rozmowa. Umówić możesz się szybko i na dogodny termin dzięki kalendarzowi. Wiele platform wysyła również przypomnienia, by nie przegapić wizyty – wystarczy dokonać stosownej opłaty przez Internet i czekać na ustalony termin!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.