Wynajęty laser w salonie kosmetycznym
Uroda

Wynajem lasera – dodatkowe zabiegi w twoim salonie

W czasie, kiedy możemy zauważyć trend na powstawanie coraz to większej konkurencji, jeśli chodzi o ilość salonów kosmetycznych, musisz zaoferować swoim klientom coś co będzie cię wyróżniało i pomoże ci przyciągnąć nowych klientów. Znalezienie sposobu na osiągnięcie tego przy niewielkich nakładach pieniężnych okazuje się wcale nie takie trudne. Jedną z opcji jest wynajem profesjonalnych urządzeń medycyny estetycznej do twojego salonu. Takie rozwiązanie pomoże Ci przyciągnąć nowych klientów i zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy. Dowiedz się więcej o tym rozwiązaniu z naszego artykułu.

Prowadząc salon kosmetyczny, warto rozważyć poszerzenie swojej oferty o konkurencyjne urządzenia służące do zabiegów medycyny estetycznej. Ludzie domagają się większej liczby zabiegów i chcą mieć możliwość korzystania z nich w jednym miejscu. W ten sposób mogą zaoszczędzić swój czas oraz jest to dla nich wygodne. Właściciele firmy WynajemLasera.pl rozumieją, jak ważne jest, aby ich usługi oferowały sprzęt wysokiej jakości. Swoją ofertę kierują do branży medycyny estetycznej, posiadając innowacyjny sprzęt najwyższej jakości. Wynajem lasera LIGHTSHEER czy też RESUR FX może być idealnym rozwiązaniem dla każdego salonu beauty.

Wynajęty laser

Co zyskujesz, decydując się na wynajem lasera?

Lumenis Poland jest jedynym dystrybutorem wysokiej jakości sprzętu takiego jak laser LIGHTSHER czy RESUF FX. Wynajem lasera tej firmy to przede wszystkim praca na urządzeniach najwyższej jakości. Regularnie sprawdzane przez certyfikowane centrum serwisowe, lasery te są w idealnym stanie. Wszelkie zabiegi są zatem bezpieczne zarówno dla osoby obsługującej laser jak i dla pacjenta.

Korzystając z oferty dotyczącej wynajmu laserów, nie musisz płacić miesięcznej opłaty abonamentowej za dostęp do urządzenia. Płacisz wtedy, kiedy faktycznie używasz danego urządzenia. Firma wynajemlasera.pl gwarantuje dostawę sprzętu na terenie całej Polski. Dodanie nowych usług do swojej oferty to świetny sposób na jednoczesne zarabianie, ale i oszczędzanie, bo nie musisz kupować drogiego sprzętu czy zaciągać na niego kredytu. Jest to szczególnie ważne, jeśli dopiero zaczynasz nową usługę salonu. Każda dodatkowa oferta dla klienta to szansa na pozyskanie go.

Wynajęty laser

W obecne konkretnej sytuacji, jeśli chodzi o salony kosmetyczne oferujące zabiegi medycyny estetycznej niezbędny jest dostęp do szerokiej gamy usług w przystępnej cenie. Zakup drogiego sprzętu może okazać się niemożliwy, dlatego leasing sprzętu z profesjonalnej firmy jest znacznie tańszą i praktyczną alternatywą. Masz jeszcze pewność, że jeśli dane zabiegi okażą się mało atrakcyjne dla klientów twojego salonu sprzęt możesz zwrócić.

Korzystając z wynajmu lasera nie musisz się obawiać trudności związanych z jego obsługą. Firma Wynajemlasera.pl w swojej ofercie posiada wynajem lasera z obsługą lub wynajem lasera ze szkoleniem. Masz pewność, że twój personel będzie przeszkolony przez profesjonalistów lub też możesz wynająć sprzęt z dedykowaną osobą do jego obsługi. Korzystając wiedzy ekspertów przekazanej podczas szkolenia możesz zebrać wszystkie informacje potrzebne do wykonania zabiegów w krótkim czasie. Pozwala to Tobie i Twoim pracownikom na szybkie rozpoczęcie zabiegów i pewność, że zrobicie to dobrze. Dodatkowo realizacja tych zabiegów będzie na najwyższym poziomie.

Wynajęty laser

Wynajem lasera: dostępne urządzenia

Firma wynajemlasera.pl oferuje dwa rodzaje laserów.

  1. laser LIGHTSHEER do depilacji – Dioda świetlna LightSheer firmy Lumenis przenika przez warstwy włosów, uszkadzając melaninę w mieszku włosowym. Powoduje to wypadanie włosów. Uszkodzenie mieszków włosowych i leżącej pod nim macierzy powoduje atrofię mieszka włosowego i trwałe zniszczenie jego podstawowej struktury. W odpowiedzi na uszkodzenia nie wyrosną żadne nowe włosy.
  • laser Resur FX do rewitalizacji skóry – o najnowsza, nieinwazyjna technologia naprawy skóry. Stymuluje włókna kolagenowe i elastynowe do tworzenia nowych warstw pod skórą. Jest chwalony za zdolność do zwalczania rozstępów i blizn.

Na stronie internetowej WynajemLasera.pl dostępne są certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo i jakość zabiegów laserowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.