Wymiana aparatu słuchowego na nowszy
Choroby

Zmień aparat słuchowy w bezprzewodowe słuchawki i popraw jakość słyszenia dzięki StreamLine Mic

Artykuł sponsorowany.

Współczesne aparaty słuchowe są wyposażane w inteligentne rozwiązania, które przekładają się na ich funkcjonalność i wygodę użytkową. Osoby z niedosłuchem nie muszą więc rezygnować z aktywnego życia, gdyż aparaty w dyskretny sposób poprawiają jakość odbioru dźwięków z otoczenia. Wrażenia słuchowe mogą być jeszcze doskonalsze dzięki dodatkowym akcesoriom takim jak StreamLine Mic. Zobacz, co to za urządzenie i na czym polega jego działanie!

Czym jest StreamLine Mic?

Obecnie większość urządzeń jest obsługiwanych bezprzewodowo, wykorzystując do tego Bluetooth. Nowoczesne aparaty słuchowe również są przystosowane do obsługi tej technologii, jednak aby w pełni wykorzystać ich możliwości, warto zainwestować w dodatkowe akcesoria. SteamLine Mic to urządzenie, które zmieni Twój aparat w zestaw słuchawkowy do prowadzenia rozmów i słuchania muzyki.

Akcesorium jest kompatybilne z produktami Signia Nx, Signia X i Signia AX wyposażonymi w Bluetooth oraz dedykowaną aplikacją SigniaApp, dzięki czemu możesz nim sterować zdalnie za pośrednictwem smartfona. SteamLine Mic działa także jako mikrofon, który umożliwia transmitowanie głosu mówcy nawet na odległość 20 m.

Jak SteamLineMic wspomaga słyszenie?

Urządzenie SteamLine Mic to rozwiązanie, które znacząco podniesie funkcjonalność Twojego aparatu słuchowego i sprawi, że korzystanie z niego będzie bardziej komfortowe. Jego głównym zadaniem jest zdalna transmisja dźwięków z zewnętrznych urządzeń sparowanych za pośrednictwem Bluetooth. StemLine Mic możesz więc używać podczas oglądania telewizji, rozmów prowadzonych przez smartfona czy korzystania z laptopa lub komputera stacjonarnego. Cały proces odbywa się zdalnie, a po uruchomieniu transmisji Bluetooth, urządzenia automatycznie sparuje się z Twoim aparatem. SteamLine Mic zapewnia doskonałą jakość stereo bez zakłóceń i zniekształceń, zapewniając idealne odwzorowanie dźwięków nawet z większej odległości.

Dlaczego warto korzystać ze SteamLine Mic?

SteamLine Mic zmieni Twój aparat słuchowy w wielofunkcyjny zestaw do rozmów telefonicznych i słuchania muzyki. Urządzenie, mimo swoich niewielkich rozmiarów, skrywa w sobie wiele możliwości. Czym się wyróżnia SteamLine Mic i co przemawia za jego wyborem?

  • Możliwość sparowania z większością urządzeń wyposażonych w port Bluetooth,
  • łatwa obsługa za pomocą mobilnej aplikacji i komend głosowych,
  • wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności wyjmowania telefonu,
  • poprawa zrozumienia mowy w hałaśliwym otoczeniu,
  • najwyższa jakość dźwięków stereo bez zniekształceń i zakłóceń.

Decydując się na zakup SteamLine Mic, będziesz mógł korzystać z aparatu słuchowego tak, jak z zestawu słuchawkowego, a przy tym unikniesz kłopotliwych sytuacji związanych ze zrozumieniem swojego rozmówcy w hałaśliwym otoczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.