Nauka języka obcnego na kursie językowym
Rodzicielstwo

Kurs języka angielskiego – doskonała oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Artykuł sponsorowany.

Szukasz dobrej szkoły językowej we Wrocławiu dla siebie, czy też dziecka? W takim przypadku mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz wybrać szkołę, do której będziesz uczęszczać zarówno Ty, jak i Twoje dziecko. Dzięki temu Wasze umiejętności posługiwania się językiem angielskim znacząco wzrosną. Mowa o szkole językowej Gerelis. Dowiedz się więcej na temat oferty.

Szkoła językowa Gerelis – co warto wiedzieć na jej temat?

Szkoła językowa Gerelis położona jest w centrum stolicy Dolnego Śląska. Zatem jeżeli interesuje Cię kurs języka angielskiego we Wrocławiu, to jest to oferta, która może Ci odpowiadać. Przede wszystkim zajęcia prowadzone są w świetnej, bezstresowej atmosferze. Stres skutecznie rozładowują często odwiedzające zajęcia zwierzęta, dla których budynek szkoły jest domem tymczasowym. Dzieci, młodzież i dorośli mogą zatem przyswajać nowe słówka i gramatykę w formie gier i zabaw w towarzystwie króliczków, kotów, psów czy nawet szynszyli. Sale zajęciowe mają bajkowy wystrój z kolorowymi rysunkami na ścianach. Do dyspozycji dzieci na zajęciach dla maluchów od lat 3 do dyspozycji są kostiumy, które symbolizują daną epokę, pozwalają przeobrazić się w księżniczki i rycerzy czy też piratów.

nauka języka angielskiego

Gerelis ma we Wrocławiu dwie placówki

Jak dzieci i dorośli uczą się języka angielskiego w szkole językowej Gerelis?

Na zajęciach kulinarnych czy teatralnych dzieci mogą poznawać język angielski w naturalnych sytuacjach. W związku z tym szybciej i łatwiej zapamiętują więcej słówek. Dla młodzieży i dorosłych także przeznaczone są gry i zabawy poprawiające pamięć i umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Dzięki autorskiej metodzie założycielki szkoły nie korzysta się tu z tradycyjnych podręczników, a własnych materiałów dydaktycznych i audiobooków Gerelis. Każdy kursant otrzymuje takie materiały, dzięki którym może utrwalać wiedzę także poza zajęciami. Nauka nastawiona jest w dużej mierze na konwersację i przełamanie własnego oporu, blokady w posługiwaniu się językiem angielskim w życiu codziennym. Oczywiście zajęcia są przeznaczone także dla średniozaawansowanych i zaawansowanych. Warto wiedzieć, że już od poziomu B2 można uczestniczyć w zajęciach prowadzonych jedynie przez native speakera, a nie w systemie 50/50 – przez lektora języka angielskiego i native speakera.

Dlaczego warto zapisać się na kurs języka angielskiego w szkole językowej Gerelis?

Bez wątpienia dzięki kursowi angielskiego w szkole językowej Gerelis można zyskać certyfikat znajomości języka na danym poziomie, który otrzymuje się po ukończeniu kursu. Oczywiście dedykowany kurs dla 4-6 osób może także przygotowywać do egzaminów międzynarodowych takich jak FCE, CAE, czy TELC. Osoby, które chcą poznać język specjalistyczny potrzeby w danej branży i środowisku zawodowym, a jednocześnie znające język na poziomie B2, mogą zapisać się na kurs dla zaawansowanych na poziomie C1, a potem C2. Dzieci mogą przygotować się do szkolnych egzaminów, czyli egzaminu ósmoklasisty, a młodzież – do matury z języka angielskiego czy zdania międzynarodowej matury z danego przedmiotu w języku angielskim. Kursy językowe przy zgromadzeniu kilku kursantów mogą być przygotowane według potrzeb na wybranym poziomie. Dzięki odbyciu kursu osoby na poziomie podstawowym mogą znacząco poszerzyć swoje umiejętności i dzięki temu lepiej posługiwać się językiem angielskim w podróży służbowej czy na wakacjach. Kurs nastawiony jest na konwersację, zatem każdy kursant szybko może zauważyć swoje postępy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.