osoby w Kościele na chrzcie dziecka
Rodzicielstwo

Personalizowane zaproszenia na chrzest

Artykuł sponsorowany.

Chrzest to ważne wydarzenie dla całej rodziny. Jeżeli organizujemy większe wydarzenie z tej okazji, to można zdecydować się na personalizowane zaproszenia na chrzest. Chcąc dowiedzieć się więcej o ich zaletach, zachęcamy do przeczytania naszego tekstu.

Personalizowane zaproszenia na chrzest sprawią wiele radości

Trzeba na samym wstępie zaznaczyć, że najistotniejsze jest to, aby cała ceremonia odbyła się spokojnie i zgodnie z oczekiwaniami. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby dziecko zostało ochrzczone i włączone do wspólnoty katolickiej. Nie można jednak zapomnieć o tym, że jest to świetna okazja do tego, żeby spotkać się z najbliższymi, być może dawno już przez nas nie widzianymi. Chcąc im zrobić przyjemność, jak najbardziej warto wykonać personalizowane zaproszenia na chrzest.

Szukając zalet rozwiązania personalnych zaproszeń chrzcielnych, trzeba podkreślić, że taki gość poczuje się bardziej zadowolony, ale zarazem zobowiązany do tego, żeby pojawić się na takim wydarzeniu. Jeżeli pojawi się na nim imię gościa czy też wizerunek dziecka, to od razu taka osoba chętniej stawi się na takich uroczystościach. To też ważny znak dla rodziców, że może liczyć na kogoś takiego. Jasne, jest to dodatkowy koszt dla rodziców, ale chcąc dobra dziecka, jak najbardziej warto się poświęcić, by ten dzień był prawdziwym świętem rodziców, gości, ale też głównego aktora, czyli dziecka, które po latach zobaczy najbliższych na fotografiach.

Jakie wzory personalnych zaproszeń na chrzest warto zamówić?

W pierwszej kolejności chcemy powiedzieć, że jest ich tak dużo, że z pewnością dla każdej rodziny znajdzie się coś odpowiedniego. Mogą być to magnesy lustrzane, które dostępne są w ofercie pracowniatadam.pl. To oczywiście nie wszystko, bo są jeszcze inne wzory magnesów: na plastrze brzozowe, w kształcie serca, czy na pleksie. 

Nie można zapomnieć, że są też inne rodzaje zaproszeń chrzcielnych. Nie może zabraknąć klasycznych wzorów w postaci rozsuwanych kartek, gdzie będą dostępne wszelkie informacje. Jest to najbardziej oficjalny rodzaj zaproszenia, ale też taki, który najbardziej trafia do serca. Można na nim umieścić fotografię dziecka i jest sporo dostępnej przestrzeni do zagospodarowania.

Zanim zdecydujemy się na ofertę, można w formularzu dostępnym na stronie Pracowni TADAM wpisać wszelkie potrzebne informacje jak:

  • imię dziecka
  • godzina i miejsce uroczystości
  • zdjęcie
  • miejsce przyjęcia
  • rodzaj koperty

Są to detale, ale jednak wpływają one na odbiór zaproszenia. Ponadto w ofercie dostępne są jeszcze zaproszenia w postaci winietek lustrzanych, satynowych; skrzynki na wino, czy też drewnianych zaproszeń chrzcielnych.

Personalizowane zaproszenia na chrzest dostępne w ofercie sklepu pracowniatadam.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.