kobieta przy światłach led
Uroda

Nici na opadające powieki – jak działają?

Czy wiesz, że nici liftingujące można zastosować również na opadające powieki? Jeśli nie, to przeczytaj, o tym, że to doskonała metoda, aby wyraźnie odmłodzić twoje spojrzenie! Jak działają nici PDO i jakich efektów możesz się spodziewać? Dowiedz się z tego artykułu!

Jeśli mielibyśmy wybrać, grupę zabiegów, która wyraźnie odmieni twarz i sprawi, że będzie ona wyglądała młodziej, to na pewno będą to zabiegi z wykorzystaniem nici liftingujących. Nie dość, że potrafią doskonale unosić opadające tkanki, to świetnie poprawiają również kondycję skóry. A wszystko podczas jednego zabiegu! Można je zastosować w wielu wskazaniach, czasem nawet tych nieoczywistych. Jak działają nici liftingujące na opadające powieki?

Zastosowanie nici na opadające powieki

Kiedy wraz z wiekiem zaczynamy się starzeć, dostrzegamy, że skóra zaczyna tracić swoją dawną sprężystość – staje się wiotka, opadająca, zaczynamy widzieć, że grawitacja daje o sobie znać. Oprócz opadania dolnej części twarzy, które niemiłosiernie zdradza upływający czas, zauważamy również opadanie powiek. Przez to spojrzenie wydaje się być smutne, a my wyglądamy na bardziej niedostępnych, zatroskanych i po prostu starszych. W takim wypadku na opadające powieki warto zastosować nici liftingujące. Sprawią one, że oko się otworzy, będzie optycznie wyglądało lepiej. Dzięki zastosowaniu nici można skutecznie podnieś obniżone dolne kąciki brwi, dzięki czemu oko zyska piękną oprawę.

Jak działają nici PDO?

Nici PDO sprawiają, że skutecznie możemy pozbyć się wszelkich zwiotczeń na określonych obszarach twarzy. Doskonale podnoszą opadające tkanki, ale to nie wszystko! Nici liftingujące sprawiają, że skóra staje się rozświetlona, gładsza, ujędrniona i nawilżona. Wprowadzenie ich pod skórę sprawia, że zostaje pobudzona produkcja kolagenu, niezbędnego dla utrzymania właściwej kondycji skóry. Taki jeden zabieg  potrafi odmienić twoją twarz.

Kiedy spodziewać się efektów?

Zabieg z nićmi na opadające powieki daje natychmiastowe efekty uniesienia tkanek, natomiast na rezultaty w postaci poprawienia kondycji skóry będziemy czekać ok. 2-3 tygodnie. Znaczna poprawa stanu skóry zauważalna jest między 2 a 3 miesiącem od zabiegu. Efekt będzie widoczny około 2 lat. Po zbiegu nie pozostają żadne ślady, ani blizny. Nić nie jest wyczuwalna pod skórą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.