Kobieta na zabiegu kosmetycznym
Uroda

Rozjaśnij swoją cerę na wiosnę z Wellness Empire

Artykuł sponsorowany.

Wiosna jest idealnym momentem do przeprowadzenia zabiegów, które wpłyną na kondycję cery. Jak wiadomo duże natężenie światła, promienie ultrafioletowe płynące ze słońca, a także wysoka temperatura to czynniki, które często są przeciwwskazaniami do wykonywania niektórych zabiegów. Ponadto wiele usług, które zapewniają lepszą jakość cery, jej kondycję nie powinny być wykonywane podczas gorących dni, a skóra po wielu zabiegach powinna być chroniona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, które mogą destrukcyjnie na nią wpływać.

Poznaj innowacyjne zabiegi w Wellness Empire

Wellness Empire to salon kosmetyczny w Warszawie specjalizujący się w świadczeniu nowoczesnych usług z zakresu medycyny estetycznej. To właśnie tutaj pod okiem wykwalifikowanych kosmetologów Klienci mogą zniwelować swój problem dotyczący cery. Pacjenci borykający się z bliznami potrądzikowymi, rumieniem, naczynkami, tłustą skórą czy zmarszczkami mogą liczyć na szereg specjalistycznych zabiegów, które wpłyną na poprawę kondycji cery. Warto dodać, że dzięki bogatej ofercie niwelowane są cienie pod oczami, przebarwienia, a także opadające powieki, z którymi boryka się coraz więcej osób już w średnim wieku.

Za sprawą innowacyjnych technologii, nowoczesnych urządzeń oraz wysokiej jakości preparatów Klienci mogą liczyć na zabiegi, które wpłyną na poprawę jędrności cery oraz owalu twarzy. Pakiety oferowanych usług są niezwykle bogate, dlatego pacjenci zawsze mogą liczyć na profesjonalną pomoc.

Szereg nowoczesnych zabiegów w jednym miejscu

W gabinecie medycyny estetycznej Wellness Empire pacjenci mogą skorzystać z takich zabiegów jak: mezoterapia mikroigłowa, która niweluje problem braku jędrności skóry. Za sprawą mikro nakłuć zwiększa się produkcja elastyny oraz kolagenu, a także następuje błyskawiczna poprawa gęstości skóry. To zabieg, który w szybki sposób pomaga w zwiększeniu syntezy kolagenu i wygładzeniu drobnych zmarszczek.

Obszary, które poddawane są terapii to: twarz, szyja, a także dekolt. Niezwykle cenionym przez klientów oraz kosmetologów jest zabieg radiofrekwencji mikroigłowej, który jest dedykowany na takie problemy jak: zmarszczki, blizny oraz rozstępy. Ze sprawą połączenia dwóch terapii: termoliftingu RF oraz mikroiniekcji następuje szybka regeneracja skóry dająca wysoki efekt jędrności oraz elastyczności skóry. Mikro nakłucia wykonywane w tym zabiegu wpływają na mechaniczne uszkodzenie skóry, a to z kolei pobudza procesy naprawcze. Efekty takie jak: likwidacja tak zwanych chomiczków czy modelowanie owalu twarzy, bądź poprawa jędrności skóry są widoczne natychmiast po zabiegu. Zabieg stosowany jest także w obszarach takich jak skóra nad kolanami, brzuch, wewnętrzna strona ud, ramiona oraz odcinek lędźwiowy. Rekomendowane jest wykonanie serii około czterech zabiegów dla uzyskania najlepszych efektów.

Nowoczesne zabiegi w jednym miejscu

W gabinecie kosmetycznym Wellness Empire skóra trądzikowa także nie ma żadnych tajemnic. Lekarze w skuteczny sposób za sprawą używanych preparatów oraz innowacyjnej technologii są w stanie zniwelować przyczyny zmian skórnych, a także pozostające po nich szpecące blizny, nawet jeśli są głębokie oraz rozległe. Terapia bielizny wykonywana jest za pomocą specjalnych zabiegów takich jak lecznicza terapia skóry trądzikowej DPP, peelingów chemicznych oraz mezoterapii i radiofrekwencji mikroigłowej, które dają bardzo dobre rezultaty. Ponadto przebarwienia usuwane są za pomocą wiązek światła wykorzystywanych w wielu zabiegach.

Jak można zauważyć gabinet medycyny estetycznej Wellness Empire w jednym miejscu skupia w sobie nie tylko profesjonalny sprzęt oraz preparaty, ale także innowacyjne technologie i wykwalifikowanych pracowników. To za sprawą tych kilku czynników gwarantowany jest wysoki sukces wykonywanych zabiegów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.