Logo firmy
Ruch

Smmash -Twój Partner w Sportowych Wyzwaniach

Artykuł sponsorowany.

Wieloletni sport, a wraz z nim – ogromna ilość potu wykapanego na sportowych matach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi doświadczeniami walczą zawodnicy (profesjonaliści oraz nowicjusze) różnych dyscyplin sportowych.
Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Wręcz przeciwnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby następnie posłużyć do przygotowania, a następnie wyprodukowania nowoczesnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma wiarygodny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie wyniki uzyskujesz.
Chcesz dowiedzieć się, co powoduje, że stroje SMMASH są wyjątkowe? Prezentujemy przykłady nowoczesnych metod, które w nich zastosowaliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz przeanalizować ich niezawodność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim wysiłku niewątpliwie wytwarza się pot, a tym samym – przykre „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich podstawowym źródłem. Za tę formę zapachu odpowiadają bakterie, dla których pot oraz tworzone przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią perfekcyjną pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Z racji tego włókna będące w produktach SMMASH, posiadają specjalne łączenia z jonami srebra, co za tym idzie – są naturalnym środkiem dającym możliwość na skuteczną walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko regulują temperaturę i z łatwością odprowadzają wilgoć, ale również aktywnie hamują wytwarzanie oraz namnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować idealne możliwości do ćwiczeń, mianowicie takie, które nie hamują Twoich ruchów, umożliwiają doskonałe “czucie” oraz pełną swobodę, w produktach SMMASH wykorzystujemy innowacyjną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą nasze produkty zyskują optymalną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), wytrzymałość (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – idealnie przystosowywujące się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Poprawna temperatura to jeden z najważniejszych determinantów, który decyduje o swobodzie, stopniu zmęczenia, a najważniejsze – rezultat ćwiczeń. Aby w trakcie uprawiania sportu oddawać z siebie maksimum – należy troszczyć o to, aby nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób to zrobić?

Z pomocą ponownie przychodzi nasza odzież,  a także – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego prawidłowo odprowadza pot skumulowany na skórze, tym samym czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zainspirowana pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam wytworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do tradycyjnych produktów termo aktywnych.

Każde grafiki są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie pozwala uzyskiwać nawet 40% intensywniejsze barwy, a przede wszystkim – nie posiada rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest bezpieczna i sprawnie może sprawdzić się dla każdego – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Przekonaj się sam- w trakcie codziennych treningów lub sportowych turniejach. Zapewniamy, że natychmiastowo odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!

rashguard męski SMMASH

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.