Mężczyzna biegający po parku ma na dłoni smartbanda
Ruch

Dbaj o zdrowie razem ze smartbandem GARMIN VivoSmart 5

Artykuł sponsorowany.

Media coraz częściej poruszają temat dbałości o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, dzięki czemu więcej osób interesuje się tym tematem. Poszukujemy sposobów na monitorowanie podstawowych funkcji organizmu, aby móc kontrolować swoje zdrowie. Smartbandy to nowoczesne urządzenia, które bardzo pomagają w codziennym życiu, a jednocześnie ułatwiają nam śledzenie funkcjonowania naszego organizmu.

Podstawowe funkcje smartbandów

Kiedy smartbandy pojawiły się na rynku, często można było je zaobserwować przede wszystkim na nadgarstkach osób podejmujących różne rodzaje aktywności fizycznej. Smartbandy umożliwiają niezwykle szczegółowe śledzenie dziennej aktywności, a także rejestrują wiele danych podczas wykonywania treningów. Większość smartbandów, w tym także Garmin Vivosmart 5, umożliwia liczenie kroków, które wykonaliśmy w ciągu dnia. Badania informują, że powinniśmy wykonywać minimum 6000 kroków dziennie, aby zadbać o prawidłową kondycję. Garmin Vivosmart 5 dokładnie analizuje wykonane przez nas treningi – pokazuje informacje na temat spalonych kalorii, tętna, a także przebytego dystansu. Co więcej, możemy go używać nawet podczas pływania, ponieważ ten smartband jest wodoszczelny. 

Garmin Vivosmart 5 – nie tylko na trening

Smartband Garmin Vivosmart 5 zachęca do uprawiania sportu i zwiększania swojej dziennej aktywności, jednak jest również codziennym pomocnikiem. Garmin Vivosmart 5 podaje nam informacje o pogodzie, a także pełni funkcje tradycyjnego zegarka. Ze smartbandem możemy połączyć nasz smartfon, dzięki czemu na zegarku wyświetlą się najważniejsze powiadomienia, takie jak połączenia przychodzące, wiadomości tekstowe, a także wydarzenia zapisane w kalendarzu. Posiadanie smartbanda jest bardzo dużym ułatwieniem, gdy nie trzymamy naszego telefonu ciągle w dłoni, a jednak chcemy wiedzieć, kiedy powinniśmy go użyć.

W trosce o dobro swojego organizmu

Garmin Vivosmart 5 umożliwia nam monitorowanie naszego snu poprzez podanie danych na temat długości snu, jego jakości, a także poszczególnych faz snu. Większość osób wie, że dorosły człowiek powinien spać minimum 7 godzin w ciągu doby, jednakże nie każdy stosuje się do tych zaleceń. Monitorowanie snu pozwala nam poznać, ile czasu faktycznie poświęcamy na odpoczynek i czy jest on w jakimkolwiek stopniu efektywny.

Zdrowa dieta i regularna aktywność fizyczna to klucz do dobrego życia. Na dietę składają się nie tylko spożywane posiłki, ale również wypijane napoje. W trosce o odpowiednie nawodnienie powinniśmy wypijać co najmniej 2 litry płynów dziennie, najlepiej w postaci wody. Garmin Vivosmart 5 przypomina nam o nawodnieniu oraz dostosowuje się do naszych celów i potrzeb.

Garmin Vivosmart 5 to perfekcyjne urządzenie dla kobiet, które chcą kontrolować swój cykl menstruacji lub ciąży. Dodatkowo ten smartband umożliwia śledzenie stresu, a jak powszechnie wiadomo, poziom kortyzolu ma ogromny wpływ zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne.

Podsumowując, Garmin Vivosmart 5 to smartband posiadający bardzo dużą ilość funkcji, dzięki którym możemy lepiej zadbać o nasz organizm. Ze smartbandów nie muszą korzystać wyłącznie osoby, które regularnie wykonują ciężkie treningi i chcą monitorować swoje postępy. Garmin Vivosmart 5 to urządzenie niezwykle uniwersalne i z pewnością sprawdzi się u każdego, niezależnie od poziomu aktywności fizycznej, czy też wieku, wagi lub płci. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.