Zamontowany oszczedny grzejnik w domu
Dom i ogród

Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu? Postaw na grzejniki Kermi!

Artykuł sponsorowany.

W przypadku, gdy stary grzejnik nie jest sprawny lub gdy po prostu nie pasuje do aranżacji – czas na jego wymianę. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że zakup nowych grzejników ma wpływ nie tylko na estetykę wnętrza, ale także w dużej mierze na niższe rachunki za ogrzewanie. Wybór grzejników na rynku jest ogromny, chcąc wybrać najbardziej optymalne, można wręcz pogubić się w gąszczu ofert. Eksperci, projektanci wnętrz, a także i klienci indywidualni chętnie decydują się na zakup grzejników Kermi. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Grzejniki Kermi – kiedy powinniśmy wymienić grzejnik żeliwny na nowy?

Pierwszym z powodów wymiany grzejników na nowe, jest ich awaria. Stare żeliwne grzejniki, choć wiele osób uważa, że przetrwają wieki z czasem nie są już tak sprawne, nie zapewniają takiego komfortu termicznego jak wcześniej. Z tych właśnie względów warto jest je wymienić na nowe grzejniki Kermi.

Modele te w remontowanych mieszkaniach zapewnią wysoki komfort termiczny, a także pozwolą zaoszczędzić na kosztach związanych z ogrzewaniem i to nawet 11% w skali roku. Żaden inny grzejnik nie jest w stanie wprowadzić takich oszczędności, a wszystko dlatego, ponieważ grzejniki Kermi zostały wyprodukowane w oparciu o innowacyjną technologię!

Kompleksową ofertę grzejników Kermi znajdziesz na proterm.sklep.pl/kermi,cp684,pl.html

Kot leży na grzejniku

Technologia therm-x2 w grzejnikach Kermi!

Czym wyróżniają się grzejniki Kermi? Otóż są to modele, które zostały wykonane w oparciu o innowacyjną technologię therm-x2. Polega ona na przepływie szeregowym. W pierwszej kolejności nagrzewana jest przednia płyta grzejnika Kermi, dopiero po czasie nagrzewa się płyta tylna. Tym samym można znacznie szybciej odczuć komfort termiczny oraz oszczędzić na ogrzewaniu.

Dlaczego warto wybrać grzejniki Kermi? Tak naprawdę powodów jest wiele. Przede wszystkim grzejniki Kermi zostały wykonane z dobrych i trwałych materiałów. Poza tym są to produkty estetyczne. Sprawdzą się tym samym w wielu współczesnych aranżacjach, zarówno tych nowoczesnych, jak i klasycznych. Szeroki wybór grzejników Kermi znajduje się w hurtowni hydraulicznej Proterm. To właśnie tam od ręki otrzymać można grzejniki modernizacyjne Kermi, łazienkowe czy higieniczne. Grzejniki Kermi to nie tylko modele, które dostępne są w kolorze białym, na zamówienie dostępne są bowiem grzejniki z szerokiej gamy kolorystycznej.  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.