LEGO® Disney Princess™!
Rodzicielstwo

Poznaj wyjątkowe zestawy LEGO® Disney Princess™!

Idealny prezent dla dzieci? Zestawy LEGO® Disney Princess™ zaliczają się do tego grona. Co obecnie jest w ofercie?

Magiczna karuzela Anny i Elzy

Zestawy z kategorii LEGO księżniczki Disneya to oryginalne pomysły na prezent, które przypadną do gustu wszystkim fanom filmów animowanych.

Magiczna karuzela Anny i Elzy to zestaw przeznaczony dla pociech już od 6. roku życia. Składa się z 175 elementów i 4 minifigurek. Szczególnie spodoba się fanom filmu „Kraina Lodu”.

Do zabawy służą m.in. obrotowa karuzela (inspirowana lodowym zamkiem Elzy), 2 pary minisań, 3 minifigurki LEGO i figurka Olafa.

Jako rodzic możesz pomyśleć o pobraniu aplikacji LEGO Builder. Pozwala ona np. powiększać i obracać modele w 3D, czy zapisywać zestawy.

Po złożeniu karuzela ma 17 cm wysokości i 9 cm szerokości.

Zamek Belli i Bestii

Twoje dziecko uwielbia rozmaite produkcje od Disneya? Obecnie szukasz świetnego prezentu? Klocki LEGO Disney Princess™ nieprzypadkowo są tak popularne.

Zamek Belli i Bestii ma 505 elementów. Może być układany już przez 6-latków. Jest to szczególnie polecany produkt dla fanów znanego filmu animowanego „Piękna i Bestia”.

Ważnym elementem zestawu jest broszura z instrukcjami obrazkowymi i cyfrowa funkcja Instructions PLUS w aplikacji LEGO Builder. Dzięki temu maluch będzie mógł wszystko zaplanować, a potem wykonać krok po kroku!

Zestaw składa się nie tylko z magicznego zamku (m.in. z obrotowym parkietem tanecznym). Do dyspozycji są również minifigurka Bestii (po zdjęciu głowy postać zamienia się w księcia), 2 minifigurki Belli, koń Filip oraz 6 innych znanych figurek LEGO. Do zabawy służą też podarty portret księcia, czy zaczarowana róża.

Zamek po wybudowaniu ma około 27 cm wysokości i 32 cm szerokości.

Zaczarowany domek na drzewie

Co jeszcze można podarować dziecku, biorąc pod uwagę zestawy LEGO księżniczki Disneya? To zestaw Zaczarowany domek na drzewie. W tym przypadku mamy łącznie 1016 elementów.

Aby praca szła jeszcze szybciej i sprawniej, możesz pobrać aplikację LEGO Builder i wytłumaczyć dzieciom, jak mogą z niej korzystać w praktyce.   

W zestawie mamy dwupoziomowy domek na drzewie, wodospad, tyrolkę, ognisko i 13 minifigurek LEGO. Są to m.in. Pocahontas, Mulan, Raya, Elza, Vaiana, Dzwoneczek czy Alicja. Pociechy mogą też korzystać z wielu atrakcyjnych funkcji. To np. jaskinia ukryta za wodospadem i sekretne schody w domku.

Jakie są gabaryty? Zestaw z domkiem na drzewie ma 25 cm wysokości, 36 cm szerokości i 13 cm głębokości.

Kreatywne zamki księżniczek Disneya

To inny polecany zestaw z serii LEGO Disney Princess™. Mogą z niego korzystać już 6-latkowie. Produkt składa się z 140 elementów.

Na dzieci czeka wiele atrakcji. Mogą one bawić się wieloma kultowymi postaciami ze świata Disneya. Do dyspozycji są np. minifigurki Belli i Kopciuszka, minigifurki Lumiere’a i Gusa, rozmaite akcesoria, czy dwie pomocne broszury.

W trakcie budowania można śmiało korzystać z aplikacji LEGO Builder.

Dzieci mogą stworzyć efektownie prezentujące się zamki dla księżniczek. Tak, by były one bezpieczne! Warto dodać, że każdy z małych zamków Disneya ma 13 cm wysokości, 8 cm szerokości i 4 cm głębokości.

Zamek Aurory

Dzieci już od 4. roku życia mogą układać ten zestaw składający się z 187 elementów. Znajduje się w nim przede wszystkim zamek ze zjeżdżalnią i schodami. Dodatkowo 3 minifigurki (Aurory, księcia Filipa i Diaboliny) i 2 nieco mniejsze modele zamków.

Warto tutaj wspomnieć o pomocnych klockach startowych, które oferują solidną podstawę dla modelu. Co ważne, każdy woreczek zawiera postać. Pociechy mogą zatem zacząć zabawę w dowolnej chwili, a potem dokończyć budowę.

Jakie wymiary ma ten zestaw z serii LEGO księżniczki Disneya? Zamek ma 27 cm wysokości, 38 cm szerokości i 11 cm głębokości.

Zamek Disneya

Tym razem coś dla nastolatków i dorosłych fanów filmów Disneya. A takich przecież nie brakuje!

Powyższy zestaw jest przeznaczony osób pełnoletnich. W komplecie jest 4837 elementów i 8 minifigurek.

Ten produkt jest szczególny. W końcu ma upamiętniać 100 lat filmów Disneya. Klienci po złożeniu zestawu mają do dyspozycji np. wyjątkowy, wielopoziomowy zamek, obracający się parkiet taneczny, czy „zaczarowany” kominek, który nawiązuje do kultowego wrzeciona ze „Śpiącej Królewny”.

Zestaw zawiera 8 minifigurek. Są to: Kopciuszek, Książę z Bajki, Królewna Śnieżka, Książę Florian, Księżniczka Tiana, Książę Naveen, Roszpunka i Flynn Ryder.

Po złożeniu zestaw może być użyty jako efektowna ozdoba pokoju czy salonu. Zamek ma 80 cm wysokości, 59 cm szerokości i 33 cm głębokości.

Aby ułatwić sobie budowanie, możesz skorzystać z aplikacji LEGO Builder, która zawiera cyfrową wersję instrukcji do zestawu. W komplecie jest też broszura premium ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi np. koncepcji zamku i modelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.