Kobieta pracująca jako pielęgniarka jest ubrana w odzież medyczną
Uroda

Jakie ubranie medyczne byłoby spełnieniem Twoich marzeń?

Wielu z nas ubranie medyczne może kojarzyć się z przydużym fartuchem albo niewygodnymi scrubsami. Myślę, że śmiało możemy powiedzieć, że era takich ubrań powoli się kończy. Bo kto z nas nie ceni sobie komfortu pracy, a przy okazji chce po prostu dobrze wyglądać? Przecież w tego typu odzieży spędzamy cały dzień, a często nawet całą dobę. Siostry z firmy rymki, polskiej marki produkującej odzież medyczną spieszą z odpowiedzią.

KOMFORT

To słowo powinno określać każdą odzież, bez względu na to czy będzie to fartuch medyczny, dres czy garnitur. Wygodne ubranie sprawia, że mamy lepsze samopoczucie, przez co lepiej nam się pracuje i zwiększa się nasza efektywność. Co w takim razie zapewni ten komfort? Przede wszystkim będzie to tkanina. Materiał, z którego uszyta jest odzież medyczna powinien być oddychający, przyjemny w dotyku, elastyczny i odporny na zagniecenia. Niby tylko tyle, a jednak znalezienie odzieży wykonanej z takiej tkaniny nie jest wcale takie łatwe. Odzież komfortowa to również taka, która nie krępuje ruchów, w której czujemy się swobodnie.

FUNKCJONALNOŚĆ

To chyba ulubiona cecha założycielek rymek. Ubranie, zwłaszcza to do pracy musi być nie tylko wygodne, ale również funkcjonalne. Co to właściwie znaczy? Strój medyczny jakim jest scrubs czy uniform powinien być przede wszystkim dobrze skrojony, to znaczy: spodnie muszą posiadać odpowiednio wysoki stan, żeby można było się swobodnie w nich poruszać i pochylać, bluzy powinny być lekko dopasowane, ale tak by nie ograniczały ruchów. 

Kolejnym nieodłącznym elementem funkcjonalnej odzieży medycznej są kieszenie, w tym kieszenie na zamek. Dzięki nim wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy można mieć przy sobie, a dodatkowe zamki, zarówno w bluzie jak i spodniach umożliwiają bezpieczne przechowywanie cennych przedmiotów, takich jak biżuteria i zapobiegają ich zgubieniu.

WYGLĄD

Kto z nas nie chce dobrze wyglądać w pracy? Erę za dużych fartuchów i uniformów możemy już chyba na dobre pożegnać. Dziewczyny ze sklepu rymki udowadniają, że odzież medyczna damska może być ładna, dobrze skrojona i przy tym bardzo wygodna. Dzięki stylowym modelom scrubsów w pięknych kolorach każdy pracownik sektora medycznego i kosmetycznego może poczuć się atrakcyjnie. 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Czy wybierając odzież do pracy czy nawet na codzień zastanawiacie się nad jej pochodzeniem lub sposobem produkcji? Czy jest to dla Was ważne? Bardzo istotnym elementem, który wyróżnia rymki jest ich filozofia czyli świadomy i odpowiedzialny biznes. Dlatego, żeby spełnić swoje marzenie o idealnych scrubsach, obok cech takich jak komfort, funkcjonalność i wygląd, postawiły jeszcze odpowiedzialność. Dlatego cały proces produkcji odbywa się w Polsce. Dziewczyny wybierają lokalnych producentów dodatków, korzystają z ekologicznych rozwiązań i minimalizują odpady produkcyjne szyjąc gumki do włosów z resztek tkanin, a to dopiero początek.

Przekonajcie się sami i przetestujcie produkty od rymek: https://rymki.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.