Lekarz używa urządzenia medycznego na pacjęcie
Choroby

Storz Medical – przegląd najlepszych urządzeń medycznych

Artykuł sponsorowany.

Wraz z dynamicznym rozwojem branży medycznej zwiększa się zapotrzebowanie na profesjonalne urządzenia do leczenia i rehabilitowania pacjentów. Osoby, które cierpią z powodu schorzeń ortopedycznych, urologicznych czy estetycznych mogą korzystać z różnych form terapii. Wsparciem dla wielu procesów leczniczych okazują się często bezinwazyjne i niezwykle skuteczne zabiegi przeprowadzane z wykorzystaniem sprzętu Storz Medical.

Storz Medical – szwajcarski producent urządzeń medycznych

Storz Medical to szwajcarska marka, która zajmuje się produkcją urządzeń bazujących na technologii fali uderzeniowej. Od lat firma dostarcza zaawansowane rozwiązania, które wspierają przedstawicieli zawodów medycznych (ale nie tylko) w opiekowaniu się pacjentami.

Specjalizacją producenta jest wyposażanie gabinetów medycyny estetycznej, rehabilitacji, ortopedii, urologii, chirurgii, psychiatrii a także kardiologii. Wraz z rozwojem asortymentu w sprzedaży pojawiły się także urządzenia odpowiednie dla weterynarii.

Aparaty do fali uderzeniowej Storz Medical

Specjalizacją producenta Storz Medical jest zwłaszcza produkcja urządzeń do zabiegów falą uderzeniową. To nowoczesna metoda terapii ciesząca się rosnącym zainteresowaniem, głównie z uwagi na jej bezinwazyjność, wszechstronność oraz bardzo skuteczne i długotrwałe działanie.

Dla każdej dziedziny medycznej, firma przewidziała inną gamę produktów. Różnią się one wyposażeniem oraz konstrukcją, dlatego użytkownicy z łatwością dopasowują je do potrzeb swoich gabinetów.

Wśród najpopularniejszych sprzętów dla każdej grupy są m.in.:

  • urządzenia rehabilitacyjne – seria Masterpuls Ultra, seria Duolith SD1 Ultra, Magnetolith,
  • urządzenia kardiologiczne – Modulith SLC,
  • urządzenia chirurgiczne i ortopedyczne – Masterpuls One, Masterpuls Ultra Line, Duolith SD1 Tower Ultra,
  • urządzenia urologiczne – Duolith SD1 Ultra, Modulith SLK, SLX,
  • urządzenia do leczenie choroby Alzheimera – Neurolith,
  • urządzenia weterynaryjne – Duolith SD1 T-Top Ultra, Masterpuls Ultra Line.

Warto porównać poszczególne urządzenia między sobą, aby poznać ich wyposażenie i potencjał. Duża różnorodność produktów to także gwarancja znalezienia takiego aparatu do fali uderzeniowej, który będzie dostępny w założonym przez Ciebie budżecie.

Warto zainwestować w taki sprzęt, ponieważ podnosi on prestiż placówki i sprawia, że więcej osób trafia do specjalisty dysponującego nowoczesnym urządzeniem. Szczególnie, że leczenie czy rehabilitowanie tą metodą jest nieinwazyjne, nie ma skutków ubocznych, odbywa się w krótkich sesjach i przynosi długotrwałe efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.